Ekonomi

AssisTT, “Girişimci Müşteri Temsilcisi” modelini hayata geçirdi

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT’nin ilk olarak departmana kazandırdığı “Girişimci Müşteri Temsilcisi” modelinde; Şahıs şirketi kurarak kendi işinizin işvereni olma, çalışma saatleri, işyerinde esneklik, gelir artışı gibi avantajlar sunulmaktadır.

AssisTT’den yapılan açıklamaya göre, şirketin sürdürülebilir çalışan memnuniyeti kapsamında oluşturduğu “Girişimci Müşteri Temsilcisi” modeli ile herkesin kendi işinin işvereni gibi çalışması mümkün olacak.

AssisTT, davet merkezi şubesinde çalışmak isteyenleri kendi işinin işvereni olarak AssisTT’nin iş ortağı olmaya davet ediyor.

AssisTT, hayata geçirdiği “Girişimci Müşteri Temsilcisi” modeli ile çalışacağı yeri ve zamanı kendi belirlemek, iyi bir gelir elde etmek ve en önemlisi iş dünyasına girişimci olmadan adım atmak isteyen bireylere hitap ediyor. ofis ve çalışma saatleri gibi çalışma hayatının sınırlamalarına tabidir.

Girişimci Müşteri Temsilcisi Modeli ile bireylere davet merkezi bölümünde standart gelirlerin çok üzerinde gelir elde etme fırsatı sunulmaktadır. Türkiye’nin her ilinde kullanılabilen bu modelde çağrı merkezi hizmeti verebilmek için gerekli donanım sadece bilgisayar ve kulaklıktan oluşacak.

Girişimci Müşteri Temsilcisi Modeli’ne dahil olmak isteyen bireyler, davet merkezi bölümünde hizmet verebilecek şekilde kendi şahıs şirketini kurarak AssisTT’nin iş ortağı olarak çalışırken teşviklerden de yararlanabilecek. Vergi ve Bağkur teşviki olan “Genç Girişimci İstisna” programına 18-29 yaş arası gençler dahil olurken, 29 yaş üstü olanlar KOSGEB gibi devlet teşviklerinden yararlanabiliyor.

AssisTT ile “Girişimci Müşteri Temsilcisi” olarak iş ortağı olmak isteyenler, www.assisttkariyerim.com adresinden ilgili “Girişimci Müşteri Temsilcisi” ilanlarına başvurabilirler.

“Geri bildirimlerden aldığımız gönülle uygulamayı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, segmentinde bir ilk olan bu modelde bireylerin kendi şirketlerini kurabileceklerini ve hizmet üretimi oranında daha yüksek gelir elde etme fırsatı yakaladıklarını belirtti. AssisTT’nin iş ortağı.

Saran, “Bu modelde çalışanlar şirket sahibi olmanın yanı sıra AssisTT gibi lider bir şirketin iş ortağı olmanın avantajını yakalarken iyi bir gelir ve yüksek özgüvenle çalışma hayatına atılabilecekler. iyi yaşayacağına inanıyorum.” değerlendirmesini yaptı.

Şirket olarak girişimcilik ekosistemine ve gençlerin istihdamına büyük önem verdiklerini ifade eden Saran, “Bu kapsamda genç girişimcilere devlet teşviklerinden yararlanabilmeleri için gönüllü danışmanlık da yapacağız. Bu uygulamayı test ettik. gönüllü genç girişimcilerle üç ay boyunca hem gelir miktarı hem de zaman yönetimi açısından en üst seviyeye ulaştık. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Bu geri bildirimlerden aldığımız teşvikle uygulamayı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.” açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu