Haber

Başkan, Kayseri Kocasinan’da halkı dinliyor

Vatandaşların taleplerini dinleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, acil talepler için ilgili müdürlükleri arayarak, acil grubunu yönlendirerek talepleri yerinde inceledi.

Mithatpaşa Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Önder Çolakbayrakdar, ‘Cumhurbaşkanı Sizi Dinliyor’ programı kapsamında vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. Vatandaşların hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiği Önder Çolakbayrakdar, “Kayseri’nin alan bakımından en büyük merkez ilçesiyiz. Yaklaşık 410 bin nüfuslu ilçemizde yaşayan hemşerilerimizin belediyemizden taleplerini öğrenmek için gece gündüz vatandaşlarımızın yanında yer aldık, hizmet ve projelerimizi her mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdik. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha keyifli hizmetler olacaktır. Biz bu şehri seviyoruz ve hizmetlerimizin karşılığında; Gittiğimiz her yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine tüm vatandaşlarımızın memnuniyeti ve güler yüzü olarak karşılıyoruz. Her kesimden vatandaşlarımız hizmetlerimize büyük ilgi gösteriyor ve bizi sahipleniyorlar” dedi.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Önder Çolakbayrakdar, acil temizlik talepleri için ilgili müdürlükleri arayarak, akut grubu yönlendirerek talepleri analiz etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu