Haber

Pendik Marina’da teknede yangın

Pendik Marina’da bir teknede yangın çıktı. Boş tekne alevlerin diğer teknelere sıçramaması için söndürülüp, yangına müdahale edildi.

Yangın, saat 13.00 sıralarında Pendik Marina’da meydana geldi. Marinadaki bir tekne şimdi belirlenemeyen bir nedenle yanmaya başladı. Ateş topuna dönüşen tekne, başka bir tekne tarafından kıyıya çekildi. Çevredeki vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. Daha sonra dışarı çekilen ve kısa sürede söndürülen teknede soğutma çalışmaları devam ediyor. Olayda yaralanan olmazken, tekne kullanılamaz hale geldi. Polis ekipleri, olayın yaşandığı sahile girişi yasaklayarak olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olaya tanık olan Celal Yılmaz, “Yat limanında tekne yanıyor, tekneyle indirip kıyıya sürüklediler. İtfaiye ekipleri müdahale etti.

Olayı gören vatandaşlardan Halil İbrahim Özhan, “Yat limanında yanmaya başladı. Marina görevlileri küçük botlarla çıkardı. İtfaiye ekipleri müdahale etti. Bot zaten boştu.” – İSTANBUL

haberyerkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu